31 grudnia 2011

Szczęśliwego Nowego Roku

Dziś ostatni dzień 2011 roku. Choć nie był to dla mnie zły rok, to jednak cieszę się, że przychodzi nowy.W moim życiu szykuje się kilka zmian, nastraja mnie to bardzo pozytywnie; dlatego poczułam ogromną potrzebę, by dokonać zmian również na moim blogu.

Obok nowej, uproszczonej szaty graficznej ,pojawią się nieco inne niż dotychczas zdjęcia. Chcę, by były po prostu bardziej interesujace i lepszej jakości. Pomoże mi w tym mój nowy przyjaciel:


NIKON COOLPIX LI20


Mam ogromną nadzieję, że i Wam te zmiany przypadną do gustu.

Na koniec ostatniego w tym roku posta chciałabym  życzyć Wam  z okazji nadchodzącego 2012 roku wiele miłości i spokoju, zadowolenia z siebie i wyrozumiałości dla innych. Życzę Wam również, byście za rok mogli powiedzieć " szkoda, że już ostatni grudnia, to był obfity czas, mógłby jeszcze trochę potrwać". 

No i oczywiście udanej zabawy sylwestrowej!
Pozdrawiam.

8 komentarzy:

 1. Wow piękny aparat !

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanej zabawy sylwestrowej!
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aparatu zazdroszczę, dziękuję za otagowanie(niedługo pojawi sie post ale najpierw muszę coś kupić;)) i szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny ten nowy przyjaciel :)

  OdpowiedzUsuń
 5. powodzenia w wprowadzaniu zmian ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz, cenię je bardzo i wiem, że każdy pisany ze szczerością i chęcią zwrócenia mi uwagi na pewne kwestie pomaga mi jeszcze lepiej prowadzić tę stronę. Cieszą mnie "komentarzowe" rozmowy i dyskusje, wymiana doświadczeń i poglądów jest najwspanialszym doświadczeniem płynącym z blogowania.

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do siebie, bo także prowadzisz bloga, a ja jeszcze nie miałam okazji go czytać, nie krepuj się i daj mi znać, chętnie zajrzę.