16 listopada 2012

Polskie marki kosmetyczne- pomysł MuStories

Witam.
Jedna z moich blogowych koleżanek, MuStories, wpadła na bardzo ciekawy pomysł, który i mnie swego czasu chodził po głowie. Przyznam jednak, że jest to ogromne wyzwanie, bardzo czasochłonne i wymagające  uwagi i zaangażowania. Ja niestety nie podjęłam się takiego zadania, ale całym sercem wspieram MuStories i w związku z tym proszę Was, byście zajrzały na jej bloga i wypełniły ankietę. 


Zachęcam, dzięki tej ankiecie będziemy mogły dowiedzieć się, które z rodzimych kosmetyków są najlepsze, które marki cenimy, a które zupełnie do nas nie przemawiają. Bardzo chętnie przyłączam się do akcji, ankietę już wypełniłam i z ogromną niecierpliwością będę oczekiwać na wyniki.

Pozdrawiam.

Dorota

13 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł :)
  Już wypełniam ankietę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę dłużej pomyśleć nad tą ankietą i później wypełnię. Bardzo fajny pomysł! Trzeba wspierać polskie marki i reklamować to co jest faktycznie dobre :) Sama chętnie poczytam wyniki tego eksperymentu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, Ci dziękuję i zachęcam wszystkie blogerki serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Już przechodzę na stronę z ankietą:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy pomysł, na pewno wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, w wolnej chwili i ja wypełnię ankietę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny pomysł :)

  zapraszam do mnie na konkurs, do wygrania buty :D
  www.modnaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. ja już wzięłam kilka dni temu udział

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialny pomysł ;D

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz, cenię je bardzo i wiem, że każdy pisany ze szczerością i chęcią zwrócenia mi uwagi na pewne kwestie pomaga mi jeszcze lepiej prowadzić tę stronę. Cieszą mnie "komentarzowe" rozmowy i dyskusje, wymiana doświadczeń i poglądów jest najwspanialszym doświadczeniem płynącym z blogowania.

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do siebie, bo także prowadzisz bloga, a ja jeszcze nie miałam okazji go czytać, nie krepuj się i daj mi znać, chętnie zajrzę.