14 stycznia 2014

Wyniki rozdania

Cześć!
Bardzo serdecznie Wam dziękuję za tak liczne zgłoszenia do rozdania i teraz żałuję, że kupiłam tylko jedną paletkę. Następnym razem pomyślę o kilku sztukach:). Mam nadzieję, że osoba, którą ją otrzyma, będzie z niej zadowolona i dorzuci swoje trzy grosze na jej temat. A paletkę i pomadkę wylosowała:


Gratuluję!!!!!

Czekam na Twój adres, żeby jak najszybciej wysłać Ci wygraną.

Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam na kolejne rozdania. 


Dorota

27 komentarzy:

 1. Oj, było niedaleko :) Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. szczęściara :) na prawdę wielka :)
  dzieki za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Ach, żałuję, że dopiero teraz Cię znalazłam i nie załapałam się na rozdanie - nie mam dostępu do tych kosmetyków, a z przyjemnością coś bym przetestowała :D
  Pozdrawiam, WingsOfEnvy Blog
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Всем привет! помогите кто знает... ищу где можно купить утюжок для волос дорожный, фен для выпрямления волос rowenta lissima и щипцы для гофрирования волос? я только начала управлять салоном красоты, надо найти оборудование, а я не знаю где это купить)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz, cenię je bardzo i wiem, że każdy pisany ze szczerością i chęcią zwrócenia mi uwagi na pewne kwestie pomaga mi jeszcze lepiej prowadzić tę stronę. Cieszą mnie "komentarzowe" rozmowy i dyskusje, wymiana doświadczeń i poglądów jest najwspanialszym doświadczeniem płynącym z blogowania.

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do siebie, bo także prowadzisz bloga, a ja jeszcze nie miałam okazji go czytać, nie krepuj się i daj mi znać, chętnie zajrzę.